KONST / Litografier / Färglitografi 13385395
nr 1338 5395
Lars Norrman
(1915-1979), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 207/310. Motivet: 29x45cm
Lars Norrman, född 1915 i Helsingborg, död 1979, svensk målare och tecknare.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 27 juli 2020
kl 18:48:16
24/7 10:42:22
Lars Norrman
Läs mer om Lars Norrman